RcPark.cz

Dětství každého chlapce je doprovázeno spoustou autíček, bagrů, vrtulníků, letadel, tanků a dalšími nejrůznějšími modely, obvykle i na dálkové ovládání. Ty mohou mít různou podobu, přinejmenším třeba RC modelů, jež představují hračky nejen pro malé kluky, ale často jsou koníčkem i pro dospělé muže. RC modely dokáží přitáhnout pozornost jak dětí, tak dospělých a jsou skvělou příležitostí, jak se zabavit a strávit volný čas pospolu. Jestliže jste i vy propadli kouzlu RC modelů, máme pro vás tip na nákupní park právě s tímto sortimentem.

Jedná se o internetový obchod www.rcpark, kde naleznete široký sortiment RC aut, letadel, vrtulníků, lodí, tanků a další v mnoha různých typech a variantách. Nezáleží na tom, zda si chcete některý model koupit jen pro radost na hraní nebo zda jste profesionálním sběratelem a hledáte další do své sbírky. Je však třeba zdůraznit to, že RC modely jsou k dostání v různých cenových relacích, a proto je potřeba vybírat podle toho, k čemu daný model potřebujete. Kromě tohoto sortimentu v e-shopu nabízí i RC vybavení, spojovací materiál, náhradní díly, kabely, palivo atd. Prostě vše, co k RC modelům patří.

V e-shopu Rcpak.cz se vlevo nachází jedno z hlavních menu zaměřené na kategorie. V případě, že tento obchod navštívíte se záměrem nakoupit si některý z RC modelů, je potřeba si vybrat kategorii. Ty jsou dále rozděleny do dalších podkategorii. Pokud se podíváme kupříkladu na RC auta, vybírat můžete z cestovních, silničních, monster trucků, short course, buggy, crawlerů, závodních speciálů či nákladních aut včetně náhradních a tuningových dílů. Každá kategorie nabízí užší rozdělení.

Výhodou tohoto internetového obchodu je rozsáhlá síť zásilkovek, konkrétně se 117 výdejními místy po celé ČR. Při využití této varianty zaplatíte jen 39 Kč. Zvolit lze samozřejmě i zaslání poštou či kurýrní službou, stejně tak, jak to u e-shopů bývá. Doba dodání se pohybuje od 1 do 3 dnů. Možný je i osobní odběr na prodejně Jičín. Co se týče způsobu platby, vybrat můžete platbu na bankovní účet nebo na dobírku.

Doprava a platba detailněji

Doprava a platba detailněji

Zajímavostí eshopu je rovněž servis pro RC modely. Ten je určen pro pozáruční opravy RC modelů, sestavení modelů, zalétání RC letadel a vrtulníků, nastavení RC modelů a vysílaček, opravy, modifikace, seřízení RC aut. Tyto služby vám mohou přijít jistě vhod, když budete potřebovat poradit či pomoci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hračky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.