Proč nesmí chybět kalendář v kanceláři ani studentském pokoji? Nejen kvůli praktičnosti!

V kalendáři jsou obsaženy veškeré dny v roce, a proto se díky němu orientujeme v datech i čase. Moc dobře víme, kdy jsou státní svátky, víkendy. Zaznamenáváme si do nich pracovní schůzky, zkoušky, návštěvy lékaře.

Praktické kalendáře mohou být stolní i nástěnné. Stolní typy jsou umístěny na psacím stole v kanceláři, pracovně i studentském pokoji. Nástěnné kalendáře určují nejen datum, ale jsou estetickou složkou kuchyně, chodby, garáže i obývacího pokoje. Mohou mít nejrůznější motivy. Už dávno neplatí, že jsou v kalendářích jen čísla a jména, bývají doplněny obrázky či firemní reklamou.

Do bytu padnou nástěnné modely

Možná by vás nenapadlo, že jsou kalendáře skvělým dárkem, protože se pyšní neotřelými designy. Na každé stěně se budou hezky vyjímat. Pánům uděláte radost designy aut, motorek, přírodních a historických monumentů či překrásných žen. Děti ocení motivy zvířátek a přírody. K nejoblíbenějším patří nápadité kalendáře s fotkami umění a výjevy spojené s cestováním. Je skvělé, že si dnes můžete objednat i kalendář na zakázku, v tom případě máte ten nejkrásnější dárek.

Kalendář – super reklama pro firmu

Systém dat a jmen je může být nejen skvělým dárkem, ale i reklamním prvkem. Zakázkový tisk kalendáře už není problém. Tento chytrý tah využívají především firmy, které chtějí obdarovat své zaměstnance či obchodní partnery. Nástěnný i stolní kalendář spojený s tématikou podnikání je užitečným nástrojem zviditelnění každé společnosti. Reklamní kalendáře od společnosti Helma 365 jsou praktické a propracované do posledního detailu. Není divu, firma se pohybuje na trhu více než dvacet let. Ročně vyrobí na 6 milionů kalendářů, diářů anebo zápisníků. Pro firmy má speciální 20% slevu na zakázkový tisk kalendářů a diářů.