Pracovní dresscode

Věčný problém všech firem a jejich zaměstnanců. Já osobně jsem pro takzvané stejnokroje především ve společnostech poskytujících služby. Od restaurací a barů přes wellness až po prodejny s potravinami nebo jiným spotřebním zbožím. Jako zákazník dám na vizuální dojem a ten se týká i vzhledu a oblečení zaměstnanců.

Když zaměstnavatel zajistí svým pracovníkům stejná trika, předejde tak zbytečným dohadům o tom, co je vhodné a co ne.

Výhody firemních triček

Dopřejte svým zaměstnancům pohodlí a na léto jim kupte pánská trička s krátkým rukávem a dámská tílka z příjemných bavlněných materiálů, které jsou savé, příjemné na dotek, dobře udržovatelné s dlouhou životností.

Každý z nás stráví v práci hodně času. Chce v ní vypadat hezky a cítit se pohodlně. Díky kvalitním potiskům na pánská tílka a dámská trička s krátkým rukávem, můžete svým pracovníkům poskytnout příjemné pracovní oblečení a sobě nepřehlédnutelnou reklamu.

Vybírejte z nejrůznějších střihů triček, tílek, košil a polokošil. Nebojte se barevnosti. Pány oblečte do zelených barev a dámy třeba do růžových. Všechny kousky sjednotíte vyšitím nebo natisknutím loga vaší firmy, sloganu nebo třeba maskota. Zákazníci umí ocenit originalitu. Nezapomínejte, že klient váš podnik vždy hodnotí jako celek, takže i na maličkostech záleží. A pěkné slušivé oblečení prodejců aut, servírek, masérek je velká maličkost.

Nakupujte přes internet

Většinou se celá akce firemního oblékání zastaví, protože nenajdete vhodného dodavatele, který má široký sortiment triček za dobrou cenu a zároveň nabízí možnost potisku. Mám pro vás jeden tip. Zkuste zabrousit na Xfer na internetu a z pohodlí svého pracoviště nebo domova nakupte, co potřebujete. V klidu si prohlédnete, jaká je nabídka, a proberete se svými zaměstnanci, co se jim líbí a v čem se budou cítit dobře. Uvidíte, že to ocení. Celá investice se vám vrátí dvojnásobně. Uděláte si reklamu, ukážete, že vám záleží na dobrém dojmu. Potěšíte své pracovníky. A spokojený zaměstnanec rovná se ještě spokojenější zákazník.