Poškozené vozovky vlivem přetížených automobilů

Pravidelné opravy silnic čas od času zdržují každého. Stojíme v nekonečné frontě svedené do jednoho pruhu a jen velmi pomalu se posouváme kupředu. Ačkoli často nadáváme, měli bychom si uvědomit, že jde především o bezpečnost a plynulou jízdu, kterou nám nově opravená komunikace poskytne. K poškození cest dochází vlivem povětrnostních podmínek, velkých mrazů, ale také přetížením kamionů, kterých potkáváme stále kvanta! Některé úseky jsou již opatřeny váhami, které kontrolují hmotnost vozidla za jízdy, ale následná opatření jsou zdlouhavá. Přesné zatížení je potřeba znát před výjezdem, neboť řidič projíždí místy, která jsou limitovaná pro průjezd, a navíc se vystavuje nemalé sankci za porušení předpisů.

Poctivé váhy společnosti Jas

Jak již bylo nastíněno, nákladní, průmyslové a ostatní dopravní prostředky, které jsou pravidelně naloženy těžkými materiály a břemeny, je potřeba důkladně vážit. K tomu účelu slouží profesionální silniční váhy se spolehlivou přesností. Váhy Jas mají v tomto ohledu dlouholeté zkušenosti a již v roce 1990, kdy firmu zakládali, měli rozsáhlé znalosti o vývoji a opravách vah. Postupným rozšiřováním výroby se stali skutečnými specialisty, kteří dnes poskytují automobilové váhy od 4 m do 18 m schopné vážit do 60 tun.

Silniční váha však může být zhotovena na míru dle konkrétních požadavků zákazníka. Velkou výhodu představuje záruční i pozáruční servis, který společnost provádí spolu s opravami a cejchováním všech typů poskytovaných vah.

Špičkové váhy pro průmyslový sektor

Velmi žádané jsou průmyslové váhy v různých variantách v závislosti na váživosti a určeném typu dopravního prostředku. Ať už zakoupíte můstkovou, podlahovou nebo jeřábovou váhu, můžete se spolehnout, že každá průmyslová váha od Váhy Jas splňuje nejpřísnější normy a garantuje maximální přesnost!