Popelnice 120 l a 240 l od PK Group – inovativní řešení pro ekologické třídění odpadu

V dnešní době, kdy ochrana životního prostředí získává stále větší pozornost, je důležité, abychom si vybírali produkty, které nejen splňují svůj účel, ale jsou také šetrné k přírodě. Společnost PK Group 2016, s.r.o., rodinná firma se specializací na prodej přepravních a manipulačních obalů, přináší inovativní řešení v podobě plastových popelnic s objemy 120 l a 240 l. Jsou navrženy s ohledem na snadnou manipulaci a ekologické třídění komunálního odpadu.

garbage-cans-1666069_640

Popelnice 120 l: Kompaktní design s vysokou odolností

Popelnice o objemu 120 l jsou ideálním řešením pro domácnosti i malé firmy, které chtějí aktivně přispívat k ochraně životního prostředí. S plastovými kolečky o průměru 200 mm umožňují snadnou manipulaci a tichý pohyb. Maximální zatížení popelnice 120 l činí 60 kg, což zaručuje bezproblémové nakládání i s těžším odpadem. Modrá barva popelnice slouží ke snadné identifikaci a dodává prostoru estetický vzhled.

Popelnice vyrobená z kvalitního polyetylenu nejenže odolává mechanickému namáhání, ale také splňuje normy CE a EN 840. To zajišťuje bezpečnost a spolehlivost v každodenním používání. Snadná údržba a čištění dělají z této popelnice praktický a dlouhodobý ekologický prvek každé domácnosti či firmy.

Popelnice 240 l: Pro velké množství odpadu a maximální efektivitu

Pro ty, kteří generují větší objemy odpadu, je tu plastová popelnice o objemu 240 l – více na https://www.pkgroup.cz/plastova-popelnice-240-l-modra/. Stejně jako u menší verze je vybavena 200mm kolečky, která zajišťují jednoduchou manipulaci a minimální námahu při přesouvání. S maximálním zatížením 80 kg poskytuje tato popelnice dostatek kapacity pro velké množství odpadu.

Opět v modré barvě a vyráběna z odolného polyetylenu, popelnice 240 l splňuje ty nejvyšší standardy kvality. Dodržování norem CE a EN 840 zaručuje bezpečnost a spolehlivost i při náročnějším používání. Prostorný objem a ergonomický design dělají z této popelnice ideálního partnera pro ty, kteří kladou důraz na efektivní a ekologické zpracování odpadu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení, Podnikání a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.