Plastická chirurgie pomáhá a zachraňuje

Plastická chirurgie nemusí řešit jen estetické operace, ale často dokáže řešit také zdravotní nebo psychické problémy. Mnozí o tématu plastiky bouřlivě diskutují a hledají její výhody a nevýhody. Podívejte se, kdy tento obor medicíny pomáhá a zachraňuje.

Je krása všechno?

Každý chce být krásný a to i přesto, že krása je často pomíjivá. Zároveň se každému z nás líbí něco jiného. Nejideálnější stav je, pokud se krása snoubí s přirozeností. Nemusíte postrádat mimiku, ale přesto můžete využít odstranění vrásek. Profesionál, jímž by měl být každý plastický chirurg, by vám měl vždy umět poradit a společně tak najdete ideální střední cestu.

Dokonalá postava s obličejem

I když některé ženy tvrdí, že by na plastickou operaci nikdy nešly, tak se tento názor může změnit s věkem. Lidské tělo se opotřebovává a stárne, zabránit tomu můžete pravidelnou péčí. Zároveň můžete využít možnost plastické chirurgie, a to i v tom případě, že vás příroda neobdařila fyzickou dokonalostí. Pokud nejste spokojené se svými ňadry, se svým nosem, nebo třeba s pozadím, tak právě plastická chirurgie vám pomůže změnit tyto nedostatky a cítit se zase skvěle.

Nejen ženy, ale i muži

Plastická chirurgie není jen pro ženy, ale od nedokonalostí pomáhá také mužům. Ti mohou využít například operaci odstávajících uší, operaci velkého nebo křivého nosu a také operaci pokleslých očních víček.

Kdy plastika pomáhá

K nejžádanějším operacím patří plastika prsou. Tento zákrok podstupují nejen ženy, které si přejí prsa zvětšit z estetických důvodů, ale také ženy, které trápí asymetrická ňadra. Další skupinkou, využívající této možnosti jsou potom ženy, kterým se prsa změnily po těhotenství či změnou váhy.

Plastická chirurgie řeší také zdravotní problémy. Oblíbená a často využívaná je například operace horních víček, kdy povislá víčka zhoršují vidění.

U všech těchto zákroků se vždy informujte, jak bude daná operace probíhat a jak dlouho bude trvat následná léčba. Nebojte se plastického chirurga zeptat na vše, co vás o daném zákroku zajímá.

Touha po dokonalosti nebo pomoc

Také v oblasti plastické chirurgie existují určitá pravidla a hranice, které určují, že absolutní dokonalost není možné dosáhnout ani velkým počtem plastických operací. Profesionální služby kliniky LaserEsthetic nabízí širokou škálu plastických operací, kdy jsou individuálně posuzovány potřeby estetického a také zdravotního hlediska.

Co může plastika vylepšit

Můžete si nechat vylepšit obličej, pomocí liftingu, plastiky očních víček, operací nosu nebo operací uší. Dále můžete využít zmenšení, zvětšení a také modelaci ňader. Plastická chirurgie vám pomůže eliminovat povolenou kůži na břiše. Využít můžete také liposukci. Omladit lze také paže a nohy, mimo jiné je možná i plastická operace intimních partií.