Plachtové haly – flexibilita především

Zvažujete, jak prakticky okamžitě zastřešit výrobní prostor, eventuálně uskladnit větší objem zboží? Využijte výhod mobilních plachtových hal, v nabídce jich naleznete celou řadu s mnoha praktickými vlastnostmi. Tu přední – flexibilitu oceníte v každém detailu. Díky profesionálům vám plachtová hala vyroste během několika hodin, a protože nevyžaduje betonové základy či stavební povolení, jeví se snadně dovoz i montáž. Průmyslové stany se skvěle hodí pro skladování do výšky, což ocení též zemědělci a průmysl s vysokou technikou.

Zvolte si velikost i řešení

Lehké plachtové haly o šířce 10, 12 a 15 metrů najdou uplatnění u mnoha firem, Kdo hledá prostornější halu, ocení možnost dlouhodobého pronájmu plachtové haly se šroubovací konstrukcí o šířce 20 nebo 40 metrů. Vysoce stabilní konstrukce slibuje neomezené používání během celého roku. Skladové stany k pronájmu s výškou téměř 2,4 metrů o šířce 8 nebo 10 metrů lze snadno vytápět, klimatizovat, rychle přemístit a stejně tak rozebrat a vhodně ustavit na pozemku tak, aby vám nepřekážely. Pokud zatím netušíte, jak velký skladovací prostor budete vyžadovat, můžete zvolit kompromis v podobě menšího stanu s pagodovou střechou o šířce 4 metry a délku nastavit ve 4 metrových intervalech. K pronájmu zejména během letní sezóny slouží rovněž party stany vhodné pro zahradní oslavy, originální svatební zázemí i grilování ve větších skupinách.

Vylepšení mobilní haly

Pro moderní mobilní haly existuje celá řada kvalitního příslušenství a vybavení, díky němuž se z obyčejné haly stane plnohodnotný prostor. Pro party stany se doporučují například osvětlení ze zářivek a halogenů, pevné stoly, židle i sedací soupravy či pivní sety. Nabízí se toho ale mnohem více, třeba mobilní WC, zahradní nábytek či stylové květinové dekorace. Ať už hledáte řešení pro uskladnění zemědělské techniky, strojů, průmyslového zařízení či dalšího vybavení, obraťte se na lídry na trhu, firmu Argoservis, za kterou stojí řada významných zakázek pro soukromníky i známé společnosti.