Pizza jako originál z Itálie

Byť jsme považováni za národ milující knedlíky, omáčky a tradiční pokrmy české kuchyně, pizza se v našem jídelníčku mnohdy objevuje častěji než masitá jídla. Pizza je totiž skvělá nejen svou variabilitou, protože každému nabízí poskládat si ji z oblíbených surovin, ale též je sytá a báječná pro rodinný oběd. Chutná všem a její obsah je pouze ve vašich rukách. Chcete si také dopřát naprosto luxusní požitek z pravé italské pizzy? Pak budete potřebovat kromě receptu též vysoce špičkové a profesionální vybavení.

Vsaďte na osvědčené značky

Pece na pizzu smíte kupovat online od zkušených výrobců, za nimiž stojí bohatá spolupráce s restauracemi. Vaše pizzerie získá prvotřídní vybavení včetně lopaty na pizzu různých velikostí, která je nezbytná pro bezpečné a pohodlné vytahování již hotových pizz. Než se k vám na stůl dostane již hotová, voňavá pizza z prémiových surovin, začíná všechno v kuchyni při hnětení těsta. Hnětače jsou skvělou pomůckou, jak ušetřit čas a získat nadýchané a vláčné těsto. Ani ty nejzkušenější ruce nedokáží předčít vlastnosti a pohyby hnětače.

Zkušený prodejce s výborným servisem

Hledáte-li opravdu profesionální vybavení, budete nadšeni z online nabídky známé firmy, jež spolupracuje s předními značkami a specialisty na vybavení pro restaurace. Hnětače mohou být vybaveny nádobou s různým objemem a stejně tak podle konstrukce existují spirálové hnětače či planetární a v neposlední řadě univerzálně řešené modely. Kynuté těsto typické pro pravou pizzu je dobré nechat uležet. K tomu slouží kynárna, s níž za dvě hodiny získáte nadýchané a krásně nakynuté těsto. Vnitřní prostor je samozřejmě z kvalitního nerezu, což vám zajišťuje čistotu a snadnou údržbu.

Rozhodnete-li se investovat do kvalitního vybavení, nebudete litovat. Navíc vás zajisté osloví praktické tipy a rady z různých odvětví a v neposlední řadě péče o zákazníka formou zákaznického servisu.