Paruka – módní doplněk, který použijete nejen na karneval

Asi každý z nás byl někdy pozván na oslavu, na jejíž vstup byl podmínkou nějaký bláznivý převlek. Nemusí se nutně jednat o karneval nebo halloweenskou party. Existují i jiné oslavy, při kterých je přinejmenším vtipné přijít převlečený za někoho úplně jiného.

Oblečení je základ, co je ale při převleku to nejdůležitější je paruka. Jenom díky ní se můžete zamaskovat tak, že vás nepozná vlastní manželka, matka nebo děti.

Pro děti i pro dospělé

Dětský karneval je akce, na kterou se každoročně těší a připravuje snad každé dítě. Spousta holčiček, chce být princeznami nebo třeba vílami. A to je právě ta chvíle, kdy je vhodné použít paruku. Holčičky budou nadšené, že se z nich během chvilky může stát blonďatá víla Amálka, nebo tmavovlasá princezna Xenie.

Rozlučka se svobodou, to by měla být jak pro budoucí nevěstu, tak také pro ženicha nezapomenutelná událost. Připravte si pro sebe, nebo pro svého kamaráda tu nejlepší párty, na kterou bude každý zúčastněný vzpomínat až do smrti.

Můžete ji pojmout, jakkoliv jen chcete. Ve fantazii se meze nekladou. Co třeba párty ve stylu kovbojek, havajských tanečnic nebo co třeba uspořádat sled čarodějnic? Ať už si jako téma vyberete cokoliv, pomyslnou třešničku na dortu dodáte výběrem správných kostýmů.

A nechcete-li se převlíkat celí a raději strávíte večer v něčem sexy nebo pohodlném, doplňte tento váš outfit alespoň parukou. Jednoznačně celému večeru dodají šmrnc a můžete také uspořádat soutěž, které ženě, jaká paruka více sluší.

Díky paruce nikdo nemusí zjistit, kdo jste

Halloween, je anglosaským svátkem, který se slaví každý rok ve stejný den, poslední den v říjnu. U nás je typický především tím, že jsou dušičky a lidé by si tak měli vzpomenout na všechny, kteří již nejsou mezi námi.

Pro spoustu z nás se ale halloween stává možností pro bujarou oslavu. Asi každý Čech si při slově halloween vybaví nejen dušičky, ale také masky. Je to den, kdy se lidé převlíkají do masek filmových hrdinů, pohádkových bytostí, nebo čehokoliv čím by chtěli být.

Důležité ale je, aby lidé nebyli poznat. Obléct si můžete co chcete, svou identitu zakryjete ale pouze ve chvíli, kdy si zamaskujete nejen obličej, ale také vlasy. Na výběr máte nepřeberné množství paruk na karneval či jiné akce.

paruky na karneval

Pokud chcete být jako Pamela z Pobřežní hlídky pořiďte si blonďatou, chcete-li si zahrát na čarodějnici jistě se vám bude hodit paruka tmavá, a ještě lépe paruka kudrnatá. Využít ale také můžete paruky krátké, mikado, nebo naopak paruky, které jsou bláznivých barev i střihů.

Můžete se tak rázem proměnit v rebela, stačí pouze nasadit si nové vlasy, na vaše vlasy původní.

Ať už se chystáte na jakoukoliv událost, která je plná převleků a tajemna, nezapomeňte použít správnou paruku. Můžete vybírat paruky, které nejsou příliš drahé, zato v nich budete za hvězdu večera a mistra převleků.

Velký výběr karnevalových paruk najdete na stránkách www.r-kontakt.cz. Kromě paruk si zde můžete vybrat i kostým a spoustu dalších doplňků pro každý typ oslavy.