Párty stany, zahradní lehátka i grily

Už se také těšíte, až skončí vlezlá zima a začne trochu snesitelnější počasí? Minimálně proto, abyste mohli svůj volný čas trávit na zahradě okolo vašeho domu. Ještě nyní, za tmavých a sychravých večerů, vzpomínáte rádi na teplé letní noci, provoněné opékajícím se masem na kovovém roštu kvalitního zahradního grilu.

Vodní gril – nejzdravější způsob grilování

Chcete-li prospět svému zdraví a rádi přitom grilujete, zkuste se podívat na některý z vodních grilů. Ty upravují pokrmy za pomocí vodní páry, horkého vzduchu a kouře. Mezi roštem a ohništěm je totiž umístěna vodní nádržka, která ještě navíc zachytává odkapávající tuk z grilovaného masa. Plamen z dobře vyschlého dřeva zahřívá vodu, ta jako vodní pára stoupá vzhůru na rošt s masem. Výhodou takové přípravy jídla je to, že nemusíte s pokrmem během grilování otáčet.

Zahradní lehátka pro dokonalý odpočinek

Klidnou siestu pod slunečníkem nejlépe vychutnáte na polohovatelném dřevěném zahradním lehátku s měkkým polstrováním. Se svými financemi zacházíte rozumně, a proto i při výběru lehátka na zahradu padla volba na takové, které vám při minimální péči vydrží několik let. Dřevo je přírodní materiál, jenž umí velmi dobře odolávat povětrnostním podmínkám. Ať už je dřevěné lehátko vystavené dešti, slunci či chladu – všechnu nepřízeň počasí přečká bez viditelného poškození.

Párty stany na zahrady – ochrana před deštěm i sluncem

Jestliže s oblibou chystáte letní párty spojenou s grilováním pro svoje přátele, určitě jste se již setkali s tím, že kvůli počasí, které se moc nevyvedlo, jste museli společnost přesunout ze zahrady dovnitř domu. A přitom se jednalo jen o takový běžný letní deštík. Kdybyste však měli praktický zahradní párty stan, vyřešili byste tím svůj problém – kam s nimi. Hosté by se na tu chvíli, po kterou by pršelo, schovali pod stříškou stanu a bez úhony a v suchu by přečkali nepřízeň počasí. Co si budeme povídat, on ten zahradní párty stan je dobrý i pro ochranu před palčivými slunečními paprsky.