Párty stany nové generace

Teplé počasí volá po akcích na zahradě a v přírodě! Proto neváhejte a připravte pro své přátelé originální oslavu, nebo zahajte grilovací sezónu v rodinném kruhu. Budete potřebovat především stabilní zázemí, kde se schováte před sluncem i deštěm a kam umístíte i veškeré vybavení. Originálním řešením, jemuž podléhá stále více českých zákazníků, je nákup párty stanu.

Moderní párty stany slibují všestranné využití a praktické východisko při mnoha činnostech. Skvěle se totiž hodí na zahradní slavnost, svatbu pod širým nebem, k reprezentaci značky a firmy i jako vkusný zahradní doplněk. Značkové párty stany BRIMO jsou opatřeny stabilní a odolnou konstrukcí s práškovou úpravou proti korozi a plachtou nepropouštějící vodu ani slunce. V neposlední řadě vás o koupi přesvědčí cena, která je mnohonásobně nižší než pronájem stísněných sálů a nevyhovujících prostor. A jedním si můžete být jisti, kvalitní párty stan vám bude závidět každý soused!

Výrobce představil jedinečný design

Inovativní technologie použitá na výrobu párty stanů se odráží v každém detailu. Spolehlivé stany vynikají rozkládacím systémem, jenž je vybaven automatickým zajištěním konstrukce. To ve výsledku znamená pro uživatele jednodušší obsluhu, manipulaci a následné složení stanu. Zároveň je konstrukce stabilní, pevná a díky speciální povrchové úpravě odolává vlivům počasí a stejně tak nárazu.

Celá konstrukce je navržena k maximálnímu uživatelskému komfortu a vyrobena z ušlechtilé oceli. Samozřejmostí je pak vysoká pevnost spojů, přičemž každý díl je velmi jednoduše vyměnitelný. Montáž i následnou demontáž zvládne každý v pohodlí domova.

Klíčovou roli hraje kvalita plachty. Ta je vyrobena z 100% voděodolné a snadno omyvatelné polyesterové tkaniny s barevnou stálostí. Také u tohoto dílu párty stanu si dali designéři záležet a navrhli speciální dvouvrstvou látku s pogumováním. Tím pádem plachta nebledne a aktivně odolává poškození.

Proč investovat do párty stanu?

Cenově dostupné a zároveň velmi elegantní párty stany najdou celoroční využití. V létě oceníte prostor, kam se schováte před deštěm i otravnými paprsky slunce, v zimě skvěle poslouží párty stan jako místo pro zahradní nábytek nebo další zahradní vybavení. Investice do párty stanu se vám vrátí v podobě bezpečného, certifikovaného a rychle rozkládacího vybavení nejen na zahradu. Takový altán rozhodně nesmí chybět nikomu, kdo nemá krytou pergolu, popřípadě zahradní stání.

U značkových zahradních stanů lze regulovat výšku stropu hned několika stupni, popřípadě vybavit stan dalším praktickým příslušenstvím. Online můžete vybírat též dobře omyvatelné židle a stoly. Ať už chystáte oslavu pod širým nebem nebo si chcete prožít úchvatnou společenskou událost na úrovni, otestujte benefity kvalitních párty stanů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.