Oaza.cz

Kamenná prodejna Elektro Oáza, jejíž historie se píše od roku 1996, zprostředkovává maloobchodní a velkoobchodní prodej kompletního sortimentu elektro. Obchodní centrum provozuje také internetový obchod, jehož nabídka pojímá bílé zboží, malé domácí spotřebiče, elektroniku, telefony, svítidla, výpočetní techniku, ale také pomůcky pro dům a zahradu. Co by nemělo chybět ve vaší domácnosti?

Malé i velké spotřebiče do kuchyně

Nenahraditelnou součástí každé kuchyně je lednice, jež se vyrábí v mnoha variacích. Nejjednodušší variantou je jednodvéřová lednice, která je však málo prostorná. Nejpopulárnější kategorii zastupují ledničky kombinované (lednice s mrazákem). Dokážou uschovat jídlo pro celou rodinu. Moderní kuchyně bývají zdobeny prostornou a designově zajímavou americkou ledničkou. A v neposlední řadě můžete investovat do vestavěných lednic. Vždy záleží na stylu a zpracování kuchyně.

Standardním vybavením kuchyně je myčka nádobí. Je oblíbená ze dvou hlavních důvodů – mytí nádobí je neoblíbená činnost a používání myčky šetří peníze i čas. Prodejce Elektro Oáza nabízí volně stojící i vestavěné skříně ve dvou šířkách, konkrétně 45 cm (9 sad nádobí) a 65 cm (12 sad nádobí). A zvláštní kategorii tvoří stolní myčky s kapacitou 6 sad nádobí.

Televizor do obývacího pokoje i ložnice

Přejdeme-li z kuchyně do obývacího pokoje, dominující roli přebírá bezpochyby televizor. Televizory se člení na dvě základní kategorie – LED a plazmové – přičemž každá má své specifické vlastnosti. V obývacím pokoji nachází uplatnění televizory s větší úhlopříčkou. Nicméně neměli bychom zavrhovat ani menší diagonálu, která se hodí naopak do ložnice.

Internetový obchod Oaza.cz se stal finalistou v soutěži ShopRoku 2014 v kategorii Cena kvality Elektronika. Ledničky, pračky, myčky, televize, sekačky na trávu a spousta dalšího sortimentu vám bude doručena přímo domů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektronika a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.