Nenechte si ujít letní grilování

Blíží se léto a k němu neodmyslitelně patří grilování! Speciality z masa, opečené brambory nebo grilovaná zelenina má v porovnání s klasickým sporákem nezaměnitelnou chuť i aroma. Přičteme-li k delikatesám z grilu ještě atmosféru, která vždy u posezení zavládne, pak je s údivem, že řada z vás tohoto mistra steaků stále nevlastní. Pokud je důvodem nerozhodnost mezi jednotlivými variantami, nechejte si poradit a přípravy na letní grilovací sezónu mohou směle začít!

Plynový gril – kvalitní řešení se vším všudy

Gril na uhlí je dlouhodobě tradičním řešením, pokrmy se nepřipalují a jídla nejsou vysušená. Tuk se však dostává do ohně, jenž o sobě navíc dává vědět nepříjemným kouřem. Elektrické grily jsou většinou menší a pokrmům chybí typická vůně. Stále oblíbenějším způsobem přípravy pochutin na zahradě se stávají plynové grily, které lze zakoupit v širokém cenovém rozpětí s ohledem na jejich výrobce, velikost a vlastnosti.

Plynový gril se velmi rychle uvede do provozu a navíc je téměř okamžitě připraven plnit svůj účel! Během grilování lze regulovat teplotu a nevznikají při něm škodliviny ani dým. Přístroje jsou opatřeny kolečky pro zajištění snadného přesunu a celkového lepšího ovládání grilu. Vaše požadavky jsou určující pro velikost grilovací plochy, výkonu i počtu hořáků, jimiž je gril vybaven. Většina typů disponuje přídavným hořákem v boční polici a litinovým roštem, který perfektně drží teplo.

Funkčně i vzhledově dokonalý gril

Vyberte si svého favorita mezi plynovými grily ještě dnes a nechejte si jej doručit až k vám na zahradu. Budete překvapeni, jak moc si gril oblíbíte a bez pochyby potěší i vaše přátele! Kromě technologické výbavy jsou tito pomocníci stylově uzpůsobeni i navenek a jejich výška je pro grilování praktická. Snadno se udržují v čistotě a během chladných měsíců vám v pergole nebo garáži nezaberou mnoho místa.