MyCase.cz

Máte na mobilu kryt? Pokud ne, jste pěkně pozadu, dnes je to nutnost pro každého, kdo chce být originál. O ochranu mobilu tady často až tolik nejde, hraje se hlavně na vzhled. A nejoriginálnější budete tehdy, když si vytvoříte kryt vlastní.

Služba, která umožňuje vytvořit si kryt na iPhone, Samsung, Huawei a jiné značky telefonů, se jmenuje MyCase.cz. Nabízí vytvoření krytu pro desítky telefonů a pružně přidávají nové mobily, takže šance, že tam se svým modelem nepochodíte, je opravdu malá. Možná jste se jinde setkali s tím, že nabízí hlavně kryty na iPhone a drahé mobily ostatních značek, avšak to tady neplatí.

Jak si vytvořit vlastní návrh?

Prvním krokem je vybrat si svůj model telefonu. Je možné jej vybrat podle značky nebo vyhledat podle názvu. V nabídce je i několik tabletů.

Krytu je možné nastavit na pozadí barvu, barevný přechod nebo některý z připravených vzorů. Dále volitelně přidáte text a nakonec obrázek. Pokud nemáte vlastní, MyCase jich dává několik na výběr. Jestliže se rozhodnete pro vlastí fotku, nesmí překročit 7 MB a měla by být v kvalitě 300dpi.

Když všechno vyladíte do posledního detailu, máte hotovo. Za vlastní kryt na mobil zaplatíte platební kartou či bankovním převodem a do 96 hodin od platby ho máte doma. Nechybí možnost dobírky.

Svůj návrh je nakonec možné zveřejnit, aby se mohli inspirovat i ostatní, co si půjdou vytvořit vlastní kryt. Počítejte s tím, že bude dostupný ostatním k upravení, takže pokud chcete opravdu originální kryt na mobil s vlastní fotkou, možná se vám to nebude moc líbit. Ale MyCase za to na oplátku nabízí 100 Kč slevu na další objednaný kryt.

Kryt od MyCase je voděodolný a chrání proti poškrábání. Na rozdíl od jiných tenkých krytů ochrání zařízení i při pádu, může se stát, že praskne, ale telefon bude bez jediného škrábance. Design tady není jediným lákadlem. Mnoho lidí si kryt na Samsung či jiný telefon objednává jako dárek. Kryt je potištěný kvalitním 3D potiskem boků i hran, dlouho vydrží a obdarovaný na vás bude vzpomínat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektronika a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.