Mujmazlik.cz

Jsme národ pejskařů! O tom není pochyb. Kromě pejsků, také v hojné míře chováme kočky a další domácí mazlíčky, jako jsou křečci, morčata, králíčci, andulky, rybičky, hady a jiná menší či větší zvířátka. Někdo má doma zvířátek více, někdo méně, v každém případě je potřeba jim obstarat kvalitní krmivo. Jistě mi dáte za pravdu, že kamenných obchodů a e-shopů s chovatelskými potřeby je docela dost. Doslova jako hub po dešti. Není se ani čemu divit, protože mnozí z nás jsou ochotni za tyto produkty utratit horentní sumy, bez ohledu na to, zda jde jen o granule nebo obojky, oblečky, pelíšky apod. 

Ne vždy však narazíte na obchod, který nabízí kvalitní a také aktualizovaný sortiment. A navíc umí také ochotně poradit. Nás však zaujal e-shop Mujmazlik.cz, který nás přesvědčil o tom, že existují chovatelské potřeby, kde se vyplatí nakoupit. Tento internetový obchod se specializuje na psy, kočky a také malá zvířata, akvaristiku, teraristiku a ptáky. Řada chovatelů tedy zde najde širokou nabídku produktů právě pro svého domácího miláčku, kterým ostatně může být klidně pavouk nebo had.

V prvé řadě se každý chovatel zajímá o to, čím bude své zvířátko krmit. A to je u Mujmazlik.cz na prvém místě. Naleznete zde granule pro psy, kočky a jiná zvířata, nechybí konzervy či kapsičky a další krmivo, které je potřeba obstarat, abyste vašemu domácímu mazlíčkovi zajistili pestrou a vyváženou stravu. Pakliže hledáte vhodné krmení pro pejska, nechybí zde ověřené a kvalitní značky, jako je Acana, Brit, Calibra, Pro Plan, Nutram, K-9 a další.

Sháníte-li něco za odměnu, máme na mysli zejména pro čtyřnohé psí miláčky, zavítejte do kategorie pamlsky pro psy, kde můžete vybírat z masových pochoutek různých druhů, např. ze 100% masíčka, dále kostičky z buvolí kůže či dentální, křupavé, sušené a uzené pamlsky, na žvýkání, do plnících balónků nebo výcvikové odměny. Tato sekce je plná nejrůznějších dobrot, kterými můžete svého pejska potěšit.

Nechybí samozřejmě ani chovatelské potřeby, jako jsou obojky, vodítka, pelíšky, hračky, oblečky, misky, škrabadla, toalety, podestýlky a sena, akvária, terária, klece, budky, krmítka a mnoho dalších.

Chovatelské potřeby a krmiva si můžete nechat zaslat po celé ČR, případně využít osobní odběr v Praze. Při nákupu nad 2000 Kč získáte 5% slevu při osobním odběru nebo máte dopravu zdarma. Zboží lze případně vrátit do 14 dnů.

Pokud jste chovatelem-začátečníkem, nebo potřebujete s čímkoliv poradit, nebojte se požádat o pomoc personál e-shopu. Kontaktovat jej můžete na čísle: 602 454 044 nebo napsat na: info@mujmazlik.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zvířata a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.