Motivační diář pro náročné

motivační diář

Bez diáře se dnes neobejde prakticky nikdo. Aktivně ho používají manažeři, pracovníci, studenti i senioři. Každý si do něj zapisuje jiné, pro něho důležité informace, jedno však mají všichni společné. Diář upozorňuje na důležité akce, schůzky i výročí. Šikovný formát uživatelům umožňuje nosit jej pohodlně v tašce, kabelce i školním batohu a mít tak svůj zápisník stále při ruce, kdykoliv je potřeba. Budete-li do diáře zapisovat vše potřebné, získáte perfektní přehled o organizaci svého času.

Představte si ale, že diář nemusí fungovat pouze jako kalendář s prostorem pro zapisování vašich dat. Motivační diář s názvem Deník 365 START se liší tím, že nikoho nesvazuje 7 dny v týdnu, ale ukazuje rozličné možnosti, jimiž je majitel deníku inspirován a motivován. A vůbec nezáleží, zda hledáte inspiraci v zaměstnání, svém osobním rozvoji či motivaci zhubnout. Deník vám pomůže v každé nesnázi a díky praktickým samolepkám, hmatníkům, ročnímu přehledu či indexu pro přehled vás hravou formou bude neustále bavit.

Nadčasový design neomrzí

Originální podobu deníku nenajdete pouze uvnitř, ale také zvenčí, protože je vyroben z prémiových materiálů a vyladěný do posledního detailu. Dělicí pravítko vám umožní rozdělit stránky dle potřeby, kapsičky a záložky plní praktickou funkci. Pomocí plánovacího kalendáře můžete organizovat dovolenou, rodinné aktivity i pracovní schůzky a pomocí tečkovaných stránek probudíte svou kreativitu.

Příběh začíná kdykoliv během roku

Oproti běžným diářům je tento motivační deník promyšleným dílem, jež vám umožní vyplnit časoprostor na více než 100 číslovaných stranách. Protože si designéři pohráli se vzhledem, je diář opatřen poutkem na tužku a gumičkou chránící obsah vašich desek. Odstartujte změnu kdykoliv během roku, třeba dnes, nebo zítra a nečekejte na nesmyslné předsevzetí, inspirace na vás čeká právě teď. Motivační diář vám ukáže možnosti a bude s vaším vzácným časem pracovat efektivně, chytře a maximálně dobře.