Montovaná hala s širokými možnostmi využití

Potřebujete uskladnit zemědělskou techniku, ustájit zvířata, popřípadě vytvořit praktický prostor, který bude fungovat jako zastřešené sportoviště? Cenově dostupné a efektivní řešení představují textilní haly. Jejich výstavba je rychlá a poskytuje spolehlivé zázemí pro podnikatelské aktivity. Této možnosti již využilo mnoho společností, jejichž montované haly mohou být inspirací i pro vaše záměry. Plachtová stavení využívá například ostravská firma Geosan, Vlamax Bystřice nebo Thimm Service v Chotětově. Výjimkou nejsou ani výstavby mimo Českou republiku, jako je například Integry Automotive ve slovenském Lozornu.

Polak – garance kvality a tradice

Montované haly od Polak jsou garancí úspory a kvality spojené s dlouholetou a kladnou tradicí firmy. Stabilita a bezpečnost textilní haly je zajištěna ocelovou konstrukcí v kombinaci s fixačními ztužidly. Stavba je kryta odolnou textilií vyrobenou z nánosové polyesterové tkaniny spadající do kategorie těžko hořlavých materiálů. Montovaná hala od Polak vykazuje dlouhou životnost a v případě potřeby lze všechny použité prvky jednoduše demontovat za účelem rozšíření nebo přemístění haly.

Stavba není spojena s vysokými nároky, postačí pouze vyrovnaný terén. Textilní hala je navíc snadno spojitelná s jinou budovou. S ohledem na vaše požadavky je možno interiér doplnit umělým osvětlením, zateplovacím nebo odvětrávacím systémem. Výstavba tohoto druhu stavení je ve srovnání s klasickými budovami cenově mnohem příznivější a nevyžaduje náročnou údržbu.

Haly pod lupou

Samotnému zhotovení haly vždy předchází komunikace firmy se zákazníkem, která je nezbytná pro určení všech kritérií a představ. Investice se odvíjí od velikosti stavby a požadovaného příslušenství. Prostředním virtuální prohlídky máte možnost nahlédnout do vnitřních prostor přístřešků a přečíst si reference zákazníků, kteří již prostory haly využívají.