m-k.cz

Skvěle vybavená koupelna je snem mnohých z nás. Pokud i vy chcete své představy zrealizovat za skvělou cenu a přesně podle vašich požadavků, vyplatí se vsadit na společnost M&K stavební servis s.r.o. Právě ona totiž dokáže nabídnout stylový koupelnový nábytek, sanitární techniku, sprchové kouty, vany a zkrátka veškeré vybavení pro vaši novou koupelnu. Na sortiment nabízený touto firmou se soustředíme podrobněji v následujících řádcích stejně, jako na mnohé výhody nákupu u ní.

Spolehlivý prodejce

Spousta prodejců nabízí sice levný sortiment, nicméně jeho jakost je nevalná. Produkty od společnosti M&K stavební servis s.r.o. jsou vysoce kvalitní, o čemž svědčí i skutečnost, že se firma na českém trhu pohybuje již více než 25 let. Oceněna byla také několika certifikáty, které to potvrzují. Jmenovat bychom mohli například ocenění s názvem Spolehlivá firma nebo Ověřená firma na firmy.cz. Velkou výhodou je i možnost nákupu v kamenné prodejně v Městci Králové, kde se můžete zboží prohlédnout na vlastní oči.

Více než 86 000 druhů zboží skladem

Za nesmírnou výhodu lze považovat i to, že na skladě má tato firma více než 86 000 druhů zboží. Vybírat si budete moci z mnoha kategorií, mezi které patří sanitární keramika, koupelnový nábytek, jako například koupelnová skříňka s umyvadlem, vodovodní baterie, sprchové kouty, granitové dřezy a spousta dalších. Vaši koupelnu, technickou místnost anebo klidně i jiné prostory si vybavíte díky spoustě různých zařizovacích předmětů naprosto pohodlně a komfortně. Vše si k sobě sladíte nejen značkou daného zboží, ale i vzhledem. Vybrané produkty vám doslova vyčarují krásnou koupelnu, v níž budete rádi relaxovat.

Využijte dopravy zdarma

Maximální úsporu nabízí tento eshop, který najdete na adrese m-k.cz, díky dopravě zdarma vztahující se na objednávky přesahující svou hodnotou 1 000 korun. Využít ale budete moci i dalších slevových kupónů umožňujících znatelné snížení cen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.