Lomax.cz

Potřebujete nová garážová vrata, rolety, žaluzie či dveře? Obraťte se na společnost Lomax, která představuje jedničku mezi výrobci zmiňovaného sortimentu na tuzemském trhu. Spolehnout se budete moci jak na samotnou vysoce kvalitní podobu výrobků, tak i rychlost dodávky a v neposlední řadě i na naprosto precizní montáž. K dispozici budete mít i veškeré náhradní díly. Lomax zkrátka nabízí spousty výhod, jichž stojí za to využít. Představme si tedy tuto firmu podrobněji.

Tradice od roku 1992

K založení společnosti Lomax došlo již v roce 1992 a zaměřovala se především na stínící techniku. Od roku 1996, kdy si koupila výrobní prostory v Bořeticích, začala s výrobou rolovacích vrat. Dnes se zde mimo jiné nachází největší showroom garážových vrat u nás. Následně se v průběhu dalších let rozrostl celý výrobní proces o všechny typy garážových vrat a mnohé další produkty, jako například průmyslová vrata. Společnost vlastní nejmodernější techniku, a to třeba v podobě nových lisů a technologie na výrobu polyuretanu. Její součástí je několik velmi prostorných výrobních hal. Zapomenout nelze ani na mnohá ocenění, která získala. Jmenovat bychom mohli 2. a 3. místo v soutěži nazvané Firma roku, a to v letech 2011 a 2012. V současnosti vlastní Lomax více než 80 poboček po celé České i Slovenské republice a své výrobky prezentuje i v Polsku, Německu a Rakousku.

Spousta konkurenčních výhod

Velkou devízou je záruka na garážová vrata, a to v délce trvání 10 let. Veškerá zaměření jsou prováděna zcela zdarma, a to včetně zpracování cenové nabídky. Pokud budete potřebovat atypické rozměry vrat, budou vyrobena přímo na míru, a to na milimetr přesně. Samozřejmostí je i pestrá paleta nejrůznějších barevných odstínů a designu provedení. Vybrat si mohou zákazníci z více než 2 500 barev. To samé platí i pro venkovní rolety, které lze volit přímo podle odstínu fasády.

Přemýšlíte-li momentálně o garážových vratech, venkovních roletách nebo dveřích, navštivte web http://www.lomax.cz/ a vyberte si!

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.