Květiny pro radost

V dnešní uchvácené době plné krásných a drahých věcí jako by lidé zapomínali na malé radosti. Proč nepotěšit své nejbližší jen tak? Proč dávat dárky jen ve dny, kdy je to povinné?

Je tomu asi týden, kdy jsem viděla u nás v kanceláři pro mě nevídaný jev. Má kolegyně moc úsměvů nerozdá. Ale to odpoledne se stalo něco zvláštního. Ve dveřích naší firmy se zjevil malý veselý kurýr, jehož hlava nebyla za obří kyticí vůbec vidět. Jen se ozvalo: ,,Květiny pro Julii!“ Kolegyně odlepila zrak od monitoru a nedůvěřivě sledovala blížící se červánkově zbarvené růže. Čím byly blíž, tím víc Julie roztávala. Oči se jí rozzářily, koutky úst se pomalu rozjížděly do stran. Bylo to poprvé, co jsem u ní viděla upřímnou radost, která jí vydržela i pár následujících dní. Tahle chvíle mě donutila přemýšlet, co dokáže rozvoz květin a jak málo stačí, aby se člověk skutečně radoval z maličkostí.

Ve správný čas na správném místě

Během roku každý z nás dostává květiny. Ženy velmi rády. Muži se tomu taky občas nevyhnou. Když mají nějaké to jubileum, při gratulaci dostanou i kytičku. Mám ale pocit, že se z těchto slavnostních pugétů stala naprostá samozřejmost. Jeden z hlavních důvodů je, že je to tak nějak předvídatelné. Ruku na srdce! Kolik z vás dostalo kytku ve chvíli, kdy jste to nečekali, nebo na místě, kde vás to překvapilo? Ten, kdo může s klidem říct, že ano, taky ví, jak ho to nadchlo a určitě si ještě teď pamatuje, jak vypadala. Právě doručení květin ve správný čas a na správné místo z obyčejných řezanek dělá něco výjimečného!

Lehčí už to být nemůže

Narozeniny a svátky nejsou jediné důvody proč obdarovat někoho květinou. Je to i hezký způsob jak říct: ,,Díky!“ Nebo pozvat někoho na rande. Vyjádřit své pocity. Důvodů může být spousta, jeden z nejkrásnějších je prostě jen tak někomu zlepšit den. A nikdy to nebylo snadnější! Stačí najít na internetu tu správnou firmu a objednat květiny online. Tento způsob pořízení má i dost praktických výhod. Nemusíte nikam chodit, stačí se jen připojit. Široký výběr. Vždy čerstvé a krásné. Kytice expres ve svých službách navíc nabízí doručení v den objednávky po celé ČR. Zařídí i něco na zub, pokud vaši milí rádi mlsají, nebo jim udělá radost lahvinka něčeho ostřejšího. Buďte strůjcem radosti vašich blízkých.