Jak získat až 10 milionů na rozvoj firmy? Stačí nemovitost

Každý podnikatel se někdy dostane do situace, kdy potřebuje investici zvenčí. Ať už jde o finanční problémy, nebo rozvoj firmy, vypadá to vždycky stejně. Na trase klient – banka ovšem často dochází ke zbytečným průtahům. Aby vám proto neunikla žádná velká příležitost, je potřeba jednat rychle.

shaking-hands-3091906_640

Až 10 milionů na cokoliv

Kapitál pro podnikatele dostupný během dvou dnů od požádání? Přesně na tohle se můžete těšit, pokud kontaktujete společnost Nebankovní finance. Kromě celé řady užitečných služeb v podobě podnikatelských úvěrů či vyplacení z exekucí ovšem nabízí i jednu službu, která zajetým i menším podnikatelům určitě přijde vhod. Jde o půjčky se zástavou nemovitosti, díky nimž získáte při rozvoji vašeho podniku neskutečnou svobodu.

Podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti nabízí nízký úvěr a anuitní splácení (stálá splátka zahrnující jistinu i úroky). Půjčku lze splácet až po dobu 30 let a k ručení je možné použít nemovitý majetek klienta nebo třetí osoby. Tímto způsobem můžete zažádat až o 10 milionů korun na cokoliv, a to bez toho, aniž byste museli zdlouhavě dokládat příjmy a jiné náležitosti, s nimiž byste se setkali v bance.

Úvěr na míru

Během splácení navíc můžete využít celé řady doplňkových služeb. Po celou dobu máte k dispozici například refinancování úvěru, s jehož pomocí můžete vaši půjčku zrevidovat a získat ještě lepší podmínky. V případě potřeby ji můžete také rovnou splatit bez toho, aniž byste dostali dodatečnou přirážku. Předčasné splacení úvěru totiž společnost Nebankovní finance nabízí zcela zdarma.

Při sjednávání navíc nemusíte fyzicky dorazit na pobočku. Stačí kontaktovat Nebankovní finance na telefonním čísle 773 302 784, na emailu info@nebankovni-finance.cz nebo skrz formulář na webových stránkách. Tam vyplníte svoje kontaktní údaje a s pomocí obchodního zástupce poté sjednáte úvěr šitý na míru vašim potřebám. Přímo z pohodlí domova.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.