Ideální dárek? Doručení květin

Květiny jsou krásným dárkem, protože symbolizují lásku. Leckteré ženy z nich mají větší radost než z kosmetiky, parády nebo šperku. Jde totiž o osobní vyjádření muže, jak moc mu na ženě záleží. A když vymyslí i důmyslné předání kytičky, stoupne v ceně, jak se říká.

basket-1846135_640

Květinové boxy jsou trendy

Květina v sobě nese mnoho symboliky. Nejen její podoba daru, každý druh v sobě přináší něco navíc. Růže vyjadřují láskyplné city, slunečnice přátelství, i barvy prý hrají roli. Kytička je darem osobním, kterým snad žádná žena nepohrdne. Pugét sestavený z pestrých květů či nevšedních rostlin rozzáří nejen ženin úsměv, ale i interiér, jemuž bude kytice ve váze kralovat. V dnešní době si můžete pohrávat nejen s různými druhy kytic, kreativní je i podoba předání. Samozřejmě nic se nevyrovná osobnímu kontaktu s polibkem, ovšem doručení kurýrem má také něco do sebe. Vám tato služba ušetří čas a hlavně překvapí tu, jíž je kytice určena. Vy si na webu vyberete vazby, zvolíte si složení kytice, velikost, cenu i podobu. Kromě klasických vazeb se dělá i box květinový, což je krabička různého tvaru.

Urbanbloom.cz – pohodlné doručení květin

Kyticí se vzkazem můžete překvapit partnerku v práci nebo i na druhém konci světa. Dnes není problém objednat kytici v Praze přes internet, pokud jste pracovně v zahraničí. Dovoz květin využívají i zaměstnavatelé, kteří dávají svým podřízeným kytice k různým příležitostem (svátky, narozeniny, pracovní zásluhy apod.). Na koho se obrátit, když si chcete objednat rozvoz květin? Na Urbabloom.cz, což je společnost, doručující květiny po celé Praze. Kytice jsou pečlivě zabalené a umístěné v aquaboxech, takže vám vydrží. Nabízí vazby od 150 Kč, u objednávek nad 3000 Kč máte dopravu zdarma. Doručení objednaných květin se pak provádí každý den od 9 do 19 hodin, objednanou kytičku si můžete i vyzvednout na prodejně v Karlíně, pak je to rovněž zdarma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dárky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.