Hledáte dárek pod stromeček pro muže? Vyměňte kosmetiku a ponožky za pořádný stroj

Moderní doba si žádá i pokrokové přístupy, které ještě před pár lety signalizovaly úbytek motorových vozidel, jež nahradila kola. Mnoho měst proto zavedlo i kola k vypůjčení zdarma, popřípadě za symbolický poplatek. Jenže čas plyne neúprosně rychle a lidé povýšili jízdu na kole o stupeň výš a přišli s koloběžkami na elektrický pohon. Stačilo, aby se pár slavných jmen projelo na koloběžce a okamžitě se našli fanoušci tohoto bezpečného a pohodlného způsobu cestování.

Skvělý dárek bez ohledu na věk

Elektrokoloběžka je fantastickým dárkem pro každého muže bez rozdílu. Teenageři bez koloběžky jako by nebyli, dospěláci zase ocení její využitelnost ve městě, na chalupě i skladnost tak akorát do auta. Elektrická koloběžka nabízí dojezd až šedesát kilometrů a obavy nemusí mít ani silnější postavy okolo 120 kilogramů, koloběžka uveze i takovou živou váhu, a to bez ohledu na členitost terénu! Maximální rychlost bývá až padesát kilometrů za hodinu. Existují samozřejmě i slabší modely, které postačí mladším chlapcům, nicméně tento model Bluetouch BT800 je aktuálně velkým hitem a výrobce přesně ví proč.

Moderní design, špičkové materiály a dlouhá výdrž

Je totiž vyráběna v mnoha řešeních pro různé váhové kategorie, s odlišnou délkou dojezdu i barevném zpracování. Velmi apartní jsou třeba bílé koloběžky s černými a šedými detaily, ovšem pro pány se jednoduše hodí typická kombinace černé a modré. Při nákupu přímo u výrobce vám přijde elektrická koloběžka se sedátkem navíc, které je celoodpružené a k nákupu ho dostanete doopravdy zdarma. Svou koloběžku můžete postupně doplnit o zajímavé doplňky, třeba batůžek na řídítka pro vaše cennosti.Koloběžka je vybavena výkonnou značkovou li-on baterií LG s dlouhou výdrží a životností. Byť se jedná o nákup v řádu třiceti tisíc, máte garanci toho nejlepšího dárku pro svého muže, bratra, kamaráda i tatínka, nebo dokonce dědečka – ano, koloběžka je skutečně velmi oblíbená napříč generacemi.