Helma365.eu

Šeď nezáživných firemních diářů a kalendářů prozářila svou produkcí nakladatelství Helma, které provozuje eshop Helma365.eu. Primárně cílí na firemní zákazníky, kteří používají jeho kalendáře a diáře jako své reklamní předměty nebo je prodávají v rámci maloobchodu cílovým zákazníkům. Velkou výhodou spolupráce s nakladatelstvím Helma je fakt, že drží ohromné skladové zásoby, takže na skladě firem nemusí být tolik kusů. Vše lze v eshopu objednávat podle aktuálních potřeb. Odbourává se tak riziko neprodaného zboží nebo nerozdaných reklamních předmětů. O aktuálním stavu skladových zásob informuje eshop Helma365.eu své zákazníky třeba i každý den.

Nejedná se o žádného katalogového přeprodejce fádních vzorů a motivů na diářích a kalendářích, které naleznete v každém papírnictví a jejichž nevyžádané nabídky plní firemní schránky. Srdce nakladatelství Helma tvoří redakční a vývojový tým, který udává trendy na českém trhu více než dvacet let. K produktům v základní nabídce eshopu lze přiobjednat vyražení loga nebo rovnou zadat v nakladatelství výrobu na klíč.

Největší komplikací při objednávce reklamních předmětů bývá, že si je zákazník eshopu nemůže předem osahat. Váhá proto, zda objednat menší množství a na základě dobré zkušenosti následně objednat množství větší. Tomu eshop Helma365.eu předchází objednávkovým formulářem na vzorky zdarma. Díky vzorkům si může zákazník zboží předem vyzkoušet a pak už objednat dle skutečné potřeby. Ve své produkci má eshop kalendáře, diáře a novoročenky pro český, slovenský, německý, polský i anglický trh. Vyžádat si je možné katalog pro českou nebo exportní kolekci na nadcházející rok. Bývá uvolňován vždy v první polovině aktuálního roku. Tento katalog lze objednat (samozřejmě zdarma) společně se vzorky tak, aby bylo co nejvíce podkladů pro objednávku.

Renomé eshopu Helma365.eu stojí především na tradici, kvalitě produktů a péči, s kterou jeho pracovníci ke každému klientovi přistupují.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.