Geomagworld.cz

Hledáte pro svého potomka vánoční dárek, který upoutá jeho pozornost, zabaví a zároveň bude sloužit jako vzdělávací nástroj? Tyto účely splňují stavebnice, s nimiž se děti hrají už po několik generací. Stavebnice rozvíjí fantazii, manuální dovednosti a inteligenci dítěte. A stavebnice zároveň vaši ratolest zaměstná na dlouhé hodiny, a tak nezlobí.

Stále jsou k zakoupení stavebnice, s nimiž jste si jako děti hrávali vy. Dětské stavebnice se prodávají v mnoha podobách – dřevěné, plastové, kovové, svítící, magnetické i robotické. I přes přehlcený trh nové typy stavebnic stále přibývají, ale jen pár z nich si zaslouží vaši pozornost. Inovací je magnetická stavebnice, která se stala ve společnosti dnešních dětí velkým trendem.

Magnetická stavebnice Geomag

Magnetická stavebnice pojímá dílky, které se vzájemně spojují prostřednictvím magnetu. Magnet je uchycen na všech stranách každého dílku. Převrat v magnetických stavebnicích zahájila stavebnice pro děti jménem Geomag. Tato zábava, která spatřila světlo světa ve Švýcarsku, se dostala do povědomí široké veřejnosti ihned po představení prvních základních sestav. Sortiment se začal rozšiřovat a současný trh nabízí stavebnice Geomag pro děti od jednoho roku, ale i pro teenagery a dospělé.

Jak stavebnice Geomag funguje?

Princip stavebnice je zcela prostý. Skládá se z magnetických tyčinek, které jsou pokryté plastem, a z poniklovaných kuliček z magnetické oceli. Z těchto jednotlivých dílků je možné skládat různé konstrukce, předměty, tvary a obrazce. Při stavbě se fantazii meze nekladou.

Tato originální stavebnice se vyznačuje svou jednoduchostí a variabilitou. Je zdravotně nezávadná, což stvrzují také atesty a certifikáty.

Dejte svým dětem možnost pochopit jimi doposud nepoznané taje magnetismu díky revoluční stavebnicí Geomag.

Kam dál?

Příspěvek byl publikován v rubrice Hračky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.