Fontana.cz

Se zdravým životním stylem, který představuje v poslední době velmi diskutované téma, souvisí i dodržování správného pitného režimu. Názory odborníků na to, kolik litrů tekutin by měl člověk denně přijmout, se liší, nicméně jedno je jisté. Každý z nás by měl pít tekutiny průběžně během dne.

Pozor na nárazové zavodnění organismu. Může nadělat více škody než užitku. Nejenže zatěžuje ledviny, ale také z těla vylučuje důležité minerály. Je tedy nezbytné mít kvalitní nápoje neustále na dosah ruky, ať už v domácím či pracovním prostředí.

Při nedostatku vody v těle může dojít k nepříjemným bolestem hlavy, ke snížení rychlosti reakcí, k podráždění či k poklesu pozornosti. Následkem je horší pracovní výkon, což je noční můra každého zaměstnavatele. Chcete-li zajistit dobrý výkon svých zaměstnanců, postarejte se o jejich pitný režim, a to ve formě nápojového automatu či výdejníku vody. Svůj význam mají ve firmě nejen již zmíněné nápojové automaty, ale také automaty na kávu.

Nápojové automaty a kávovary

Pracovníci ve vaší firmě bezpochyby ocení nápojový automat a kávovar. Díky přítomnosti těchto přístrojů ve firmě budou mít neustále po ruce lahodnou kávu, capuccino, kafé s mlékem, horkou čokoládu a další horké nápoje. K jejich přípravě se používají kvalitní suroviny. K dostání je kromě klasického automatu na kávu také kávovar na kapsle, který nachází uplatnění zejména v kancelářích s menším počtem zaměstnanců. Existují různé variance kávových kapslí.

Obraťte na specialistu

Dodání a kompletní servis nápojových automatů a kávovarů zajišťuje specializovaná společnost Fontana Watercoolers. Díky ucelené nabídce služeb se vy nemusíte o nic starat. Bohatý sortiment zboží zahrnuje rozmanité druhy nápojů a káv. Pro více informací o službách a produktech navštivte stránku firmy na www.fontana.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.