Fontana.cz

Pro každého z nás je pitný režim důležitý. Spousta odborníků se shoduje na tom, že denně by mělo tělo přijmout kolem tří litrů tekutin. Potřeba množství vody v těle je individuální. Je zřejmé, že sportovec bude potřebovat více tekutin než člověk ležící doma. Příjem tekutin je nezbytné zvýšit v letním období, protože více vody vypotíte. Zaměřujete-li se na zdravý životní styl, potom jistě víte, že nejvíce chutnou vodou je voda balená. Ale zde se před vás staví otázka, zda utrácet nemalé peníze za balenou vodu, nebo raději šetřit a pít vodu kohoutkovou. Ale my přicházíme s novým řešením tohoto dilematu.

Pitný režim v pracovní době

Pitný režim musíte dodržovat nejen v domácím prostředí, ale také v práci. Vlastníte-li firmu, jste povinni ze zákona svým zaměstnancům zajistit kvalitní pracovní podmínky. A jednou z těchto podmínek je poskytnutí vody. Je možné, aby to byla voda z kohoutku. Ale, řekněte sami, určitě byste ji denně kvůli obsahu chlóru a dalším látkám, nepili. A tak nenuťte ani své zaměstnance. Nechcete-li utrácet peníze za stovky litrů balené vody, doporučujeme filtr na vodu, se kterým bude i kohoutková voda mnohem chutnější.

Jak filtr na vodu funguje?

Přemýšlíte nad tím, jak může být voda z vodovodu stejně chutná jako voda balená? Stačí pochopit, jak takové filtry na pitnou vodu fungují. Voda z vodovodu je čištěna přes aktivní uhlí, které se nachází u většiny filtrů. Přes toto uhlí se voda pročišťuje, čímž se zbaví chlóru, zápachu a pachutě. Filtr na vodu je schopný očistit i několik tisíc litrů vody. Je pouze na vás, kterou variantu si zvolíte. Z kohoutkové vody se tak jednoduše stane pramenitá voda, na které si pochutnají nejen zaměstnanci v práci, ale i celá vaše rodina doma.

Kdo nabízí filtry na vodu?

Kvalitní filtry na vodu má ve svém portfoliu produktů společnost Fontana Watercoolers, o níž se můžete blíže dočíst také na oficiálních stránkách www.fontana.cz. Tato společnost se již od svého počátku specializuje na poskytování full-servisových služeb pro malé a velké podniky. Dodává filtry na vodu, nápojové automaty a také kávovary. S nabídkou společnosti, která jako jedna z mála přemýšlí ekologicky, budete nadmíru spokojeni.