Erotické pomůcky, které rozvášní vás i váš protějšek

Chcete svoji partnerku nebo partnera překvapit něčím opravdu výjimečným? Čeká vás nějaká speciální příležitost, kterou byste si rádi navždy uchovali v paměti? Nebo zkrátka jen toužíte po tom, nějak okořenit váš milostný vztah? Přinášíme tipy na erotické pomůcky, které vaši drahou polovičku určitě příjemně překvapí a zároveň nijak nevyděsí.

Sexshop nabízí spoustu produktů, které mohou obdarovaného potěšit, ale mnohdy také znechutit. Pomůcky níže však rozhodně napomohou tomu, aby byl váš společně strávený čas maximálně příjemný. Čím si tedy zpestřit postelové hrátky?

Sexy oblečení rozvášní každého muže

Tohle je ta nejjednodušší a přitom jedna z nejúčinnějších zbraní v posteli. Sexy krajky, průstřihy odhalující to, co běžně bývá skryto. Vášnivé až vulgární barvy k tomu samozřejmě patří. Vybírat můžete odvážné kalhotky, tanga, košilky, body, overaly, ale také rovnou celé kostýmy, které muže rozpálí do nepříčetnosti. Dostane ho více nevinná školačka, nebo přísná sekretářka? Možná je na čase to vyzkoušet…

Pouta a bičíky pro neposlušné holky

Pro ty z vás, kteří chtějí vyzkoušet něco opravdu dráždivého, má Sexio: Sexshop a erotické pomůcky široký výběr pout a bičíků. Bičíkem s třásněmi můžete volit intenzitu hrátek od velmi jemných až po trochu drsnější. Lechtadlům a dráždidlům podlehnou snad všechny ženy. Takže pánové, tohle je sázka na jistotu! K tomu se hodí i různé masky na obličej, které nabídnou velký prostor pro fantazii své nositelky. A jak sami dobře víte, v posteli se žádné meze fantazii nekladou!

Lubrikanty a oleje pro dokonalou rozkoš

Mnohdy k docílení slastných chvil postačí různé olejíčky a lubrikační gely. Jejich škála je opravdu pestrá a vy můžete vybírat mezi chladivými, hřejivými, nebo aromatickými. Navoďte tu správnou intimní atmosféru sklenkou šampaňského, příjemným osvětlením a erotickou masáží a potom si už jen užívejte toho, co vám vaše společné chvíle přinesou.