EkoLáska.cz

Takový prací prášek se používá dnes a denně. Tento bílý prášek se sype do pračky, aby udržel oblečení co nejdéle jako nové, čisté a zářivé. Znáte ale dopady, které má běžný prací prášek, který je nám denně nabízen z televizních reklam, na naši přírodu? I proto si stále více spotřebitelů v poslední době uvědomuje, že při výběru drogistického zboží je třeba dbát nejen na cenu a účinky, ale také životní prostředí. A právě na tyto uvědomělé zákazníky se zaměřuje eshop EkoLáska.cz.

Motto eshopu
My všichni ze společnosti GOOD BRANDS s.r.o. máme rádi jen kvalitní a dobré věci, které jsou šetrné k nám i k přirodě. A právě proto jsme pro vás stvořili ekolaska.cz – eshop ve kterém naleznete jen dobré zboží, které jsme pro vás otestovali, sami je používáme a stojíme si za ním. Doufáme, že ekolaska.cz, přispějeme ke zlepšení kvality životního prostředí i života nás všech. Zbytečně zatěžovat životní prostředí a sebe sama přece nedává smysl!

Ekologické výrobky, které jsou šetrné k vám i k přírodě, má ve své nabídce ekologická drogerie EkoLáska.cz. Ta dokazuje, že může existovat svět bez týrání zvířat, že látky rostlinného původu jsou efektivní a že se dá touto cestou snížit emise CO2. Ekologická drogerie se snaží minimalizovat objem škodlivých látek, který se vypouští do odpadních vod.

Ukázkou je třeba prací gel TRI-BIO Natural Sensitive, který je založen na čistě přírodní bázi. K jeho výrobě jsou použity pouze čistě přírodní přísady, které nijak nenarušují lidský organismus. Ekologický prací prášek snadno odstraní skvrny a špínu na oblečení, nezpůsobuje alergické reakce a je naprosto šetrný k vaší pokožce. Mezi přední vlastnosti spadá hypoalergennost, a tak se tento prací prášek doporučuje i lidem trpící astmatem či alergiemi. Vhodný je i pro miminka.

Pokud si budete číst složení pracího gelu TRI-BIO, potom v seznamu nenajdete žádná chlorová bělidla, abrazivní sloučeniny, ani další nebezpečné toxické látky, které bývají spouštěčem alergií. Na pračce můžete nastavit i nižší teplotu. Možná si říkáte, že s takovou se ale prádlo neopere. Jste na omylu. Ekologický prací prostředek obsahuje rostlinné enzymy, které jsou schopny efektivně prát i při snížené teplotě. Prášek je vhodný pro bílé a barevné prádlo a vystačí vám na třicet praní.