Dětská hřiště vylákají kluky a holky ven

V době rozsáhlé virtuální zábavy je mnohdy těžké přinutit děti, aby šly ven na čerstvý vzduch a zde zůstávaly rády, bez nucení a nenudily se. Nalezení činností, které udrží jejich pozornost, je někdy velice těžké, ale ne nemožné. Také si vzpomínáte na dětské domečky, kam se vždy utíkalo, aby nikdo nemusel brzy domů?

Dětské hřiště s mnoha herními prvky

Určitě patří k velkým výhodám, když se dětské hřiště přizpůsobí individuálním potřebám. Každé dítě si přeje něco jiného, proto i prvky na hřišti bývají různé, aby je to tam vždy bavilo. Provedení z vysoce kvalitního masivního dřeva vypadá dokonale, navíc si lze zvolit kombinaci barev na přání. Děti si například zařádí na lezecké věži se skluzavkou, na hrací věži s dvojitou houpačkou, na velkém pískovišti v tropickém designu, nebo se jim zalíbí na jiném modelu tajný vchod. 

pískoviště

Hrací věže i pro nejmenší

I nejmenší děti si vyhrají na věžích, které jsou přizpůsobeny jejich věku a nižší výšce. Odváží se ke svým prvním lezeckým pokusům, naučí se zdolávat překážky a trénují, aby příště zvládly další výzvy. Pohybem v různých výškách podporují mrštnost a motoriku. Více si užijí, když začnou pořádat například závody v houpání, ve sjezdu na skluzavce či v dobývání lezecké stěny. Existují druhy věží, které jsou určeny všem věkovým kategoriím. Na některé se montují delší skluzavky. Nechybí houpačky, možnosti pro šplhání, plocha na hraní, ale také pro odpočinek a vymýšlení plánů. A nebojte se, v nabídce objevíte také věže konstrukčně vyřešené tak, aby se vešly i do menších zahrad. 

Cvičení, lezení a hra na pískovišti

Jde o perfektní pocit, když se nejprve kluci a holky vydovádí, zacvičí si, prolezou přimontované prvky a následně s odpočinou v integrovaném pískovišti, kde mohou nejen stavět klasické bábovičky, ale vymyslet úplně nový hrad z písku. Dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm vás snadno dostanou do úplně jiného světa, protože tropický design umí naladit a vtáhnout vás třeba rovnou do džungle. Po šikmém žebříku se dítě dostane na terasu, odkud se teleskopem rozhlíží po okolí. Jakmile zkontroluje vše potřebné, sjede po zvlněné skluzavce s vodovodní přípojkou dolů a tady probere tajnosti s kamarády na dvojhoupačce. Na houpačkovou konstrukci se dá však umístit talířová houpačka místo druhého sedátka, pro ještě parádnější zážitky. Pokud vaši potomci zbožňují hraní na nakupování a prodávání, přijde jim vhod obchod a prodejní pult s markýzou. Dále v dodávce naleznete například lezecké kameny, závodní volant, bezpečnostní madla, odolnou plachtu a lepicí fólii. 

domeček na zahradu

Úkryt v domečku na zahradě

Šikovný táta, strejda nebo děda se vždy rádi postarají o stavbu nového dětského domečku na zahradu, ale ne každý se rodí jako zručný kutil. Někdo jiný by vše zvládl, ale chybí mu čas. V současné době si však vyberete z mnoha již předpřipravených domků, které stačí na zahradě sestavit. Pokud by vám montáž podle podrobného návodu činila problémy, pochopitelně si lze zajistit i odborníky, kteří se o vše postarají. Dětské domečky se dnes zhotovují v nápaditých variantách a z kvalitních materiálů, aby byla zaručena zdravotní nezávadnost a maximální bezpečnost. Dopřát si můžete například velký domek v pokřiveném vzhledu s komínem, širokým prodejním pultem a s telefonem. 

Dětské prolézačky a sestavy Fatmoose vyniknou v každé zahradě, získáte díky nim nekonečné množství variant. Mimořádný design společně s přirozeností dřeva vykouzlí nejen dětem úsměvy na tváři. Veškeré herní prvky jsou modulární a dají se různě sestavovat a libovolně rozmisťovat na různá místa na hřištích. K výrobě bylo použito impregnované masivní dřevo, které se snadno udržuje a na dřevěné prvky poskytuje výrobce deset let záruky.