Dárek pro muže? Těžké, ale ne nemožné.

Jistě to znáte. Dárek pro ženu vyberete celkem snadno, stačí nějaký šperk, něco pěkného do bytu či do kuchyně, kniha i milá drobnost pro radost – a je to. Ale co vybrat pro muže? Nic se jim nezdá dost dobré, dost mužné, dost praktické, jen tak „něco“ je prostě nepotěší. Nad vším ohrnují nos nebo řeknou: „Hm, pěkné, díky“, toť vše. Žádný jásot, žádné projevy emocí nebo čirá radost v očích, kdepak. Tak jak nad nimi vyzrát, aby nás aspoň za naši snahu ocenili? Není to tak těžké, jak se zdá. Je třeba vybrat něco vtipného nebo něco hravého či chytrého nebo něco na mls pro mlsné mužské jazýčky. Potřebujete dárek pro svého tátu, manžela, přítele, bratra či dědu? Pojďte se inspirovat.

Hračky, neřesti a alkohol

Dárek pro muže bychom mohli vyřešit nějakou technikou, tedy hračkou pro „dospělé chlapce“. A nebo také klasickou hračkou. Kupte mu třeba pétanque. Nebo se můžeme podívat do dárkového zboží a vybrat nějaký vtipný předmět, který bude vhodný ke každodennímu použití, ale především na každou bujarou oslavu. Příkladem může být panákový fotbálek nebo panáková ruleta. Mnoho mužů si potrpí na dlouhé sezení na toaletě, takže každého muže rozesměje originálně řešený toaletní papír a toaletní golf. Pro pány kuřáky rozhodně můžete pořídit zajímavý popelník, například designový popelník ANGEL&DEVIL.

Praktické dárky, které potěší mužské srdce

Muži u všech věcí rádi ocení praktičnost. Tedy i praktický dárek je určitě potěší. Radost jim udělá třeba otvírák na víno v pěkném dárkovém balení. Pro milovníky kávy nebo silných čajů bude ideálním dárkem plechová dóza s netradičním motivem, taková dóza může být pro muže inspirující i motivující.

Perfektní dar pro muže všech věkových kategorií jsou hodiny. Většina z nich trpí perfekcionalismem a potřebou mít ve všem pravdu a přehled. Hodiny budou tím pravým ořechovým. Je libo třeba designové hodiny v podobě cyklistického kola, vrtule, kormidla, gramofonu či lokomotivy?

Dálky, voda a sport

Velké mužské srdce prahne po dálkách, po chvílích plných vzrušení a dobrodružství. Vhodným dárkem pro jejich ctižádostivé ego budou tedy sportovní předměty, potřeby na rybaření nebo různé doplňky a dekorace s motivem dálek, vody či moře. Zkuste třeba polštáře s motivem ryb nebo obrazy s plachtěním či motorkami apod. Myslím, že vše zmiňované splní svůj účel, ale kdybyste si přece jen nevěděli rady s dárkem pro svého náročného muže, zkuste dárkový poukaz a máte po starostech.