Bydlete podle nejmodernějších trendů – chytře a levně!

Nezáleží na tom, zda bydlíte v bytě anebo máte rodinný dům. Bydlení v pěkném, čistém a udržovaném interiéru je snem každého z nás bez rozdílu věku či velikosti prostor. Pro mnoho rodin je ale nákup nového nábytku finančně náročný, a proto rekonstrukci dlouhodobě odkládá. Naštěstí dnes pořídíte nábytek online za skvělých podmínek, od špičkových výrobců a s dovozem až domů!

Co bude slušet vašemu domovu?

Soustředíte se na renovaci obývacího pokoje? Pak se rozhodněte, do jakého stylu tento interiér budete ladit. Milovníci hladkých linií, bez zbytečných dekorací a ozdob ocení funkční obývací stěny s mnoha praktickými úložnými systémy. Kromě klasických dřevěných dekorů se můžete poohlédnout i po nadčasovém lesku, jenž se dobře udržuje, perfektně vypadá a nikdy neomrzí! Obývací pokoj ale může získat i nádech klasického venkova a velmi oblíbeného stylu Provence.

Celkový ráz pokoje doplní centrální sedací souprava ve vhodném designu. Sedací soupravy volte rozkládací, máte-li dostatek úložného prostoru, anebo zkuste lenošku v kombinaci s křesly, čímž získáte dostatek sedacích míst pro návštěvy a opticky zvětšíte místnost. Moderní sedací soupravy a lenoška jsou dostupné v mnoha barevných variantách, materiálových zpracováních i s koženými prvky.

Nezapomeňte na úložný prostor

Asi každý z nás se někdy potýkal s nedostatkem úložného místa. Ten skvěle vyřeší vestavěné skříně na chodbu, popřípadě do haly a praktické komody či prádelníky v ložnici. Dáte-li se do obnovy ložnice a dětského pokoje, kromě nábytku pořiďte i odpovídající postel s kvalitní matrací pro dlouhý a nerušený spánek. Ani postele nezůstávají pozadu a odpovídají současným trendům. Krásné čalouněné modelové řady s úložným prostorem, jednolůžka i masivní postele s vysokým čelem udělají z jednoduchého pokoje oázu klidu a relaxace. Na kvalitě postele nešetřete ani v případě nákupu dětských lůžek, protože zdravá záda je potřeba formovat již od útlého věku.