Bez jakých pomůcek se neobejdete, pokud dennodenně obrábíte kovy?

Obrábění kovů je velmi komplexní a fascinující řemeslo, které vyžaduje zkušenosti, šikovnost a pořádnou pečlivost. Není se čemu divit, vaši klienti totiž postupem času vyžadují stále přesnější a rychlejší výrobu. Jak se s těmito rostoucími požadavky vypořádáte?

milling-444493_640

Poctivá měřidla

Věc číslo jedna – alfou i omegou vaší činnosti je neustálé měření. A ne jen tak ledajaké. Setiny a tisíciny milimetru opravdu nezměříte posuvným měřítkem. Přesně z toho důvodu přichází na scénu mikrometrická měřidla.

Ta si hravě poradí s nepatrnými rozměry a ihned vám prozradí, kolik třísky je ještě nutné odebrat. V dnešní době zapomeňte na klasické mechanické provedení a raději si pořiďte mikrometr s digitálním displejem. Proč? Zvýšíte rychlost měření a ušetříte své oči.

Samozřejmě nezapomínejte ani na další nutnosti, jako jsou hloubkoměry, dutinoměry, úchylkoměry a jiné šikovné vychytávky. Chybí vám? Okamžitě si je objednejte!

Poctivé kalibry

S kalibry je to možná ještě o kousek složitější. Těch totiž potřebuje každá dílna tolik, že z toho jde hlava kolem. Stačí se podívat do strojírenských tabulek na výčet normovaných uložení i závitů a ihned máte jasno. Ve výsledku musíte disponovat desítkami různých kusů.

Kde vlastně pořídíte všechny závitové, válečkové, třmenové kalibry i kroužky na zkoušení vnějších závitů? Podívejte se na webové stránky e-shopu pod vloženými odkazy. Ihned se před vámi totiž objeví přehledná nabídka jak měřidel, tak i kalibrů.

Veškeré zboží je neustále skladem, takže se dočkáte svižného doručení až do vaší dílny. K tomu připočtěte garanci výhodné pořizovací ceny a máte jasno. Problémem není dokonce ani realizace speciálního měřicího vybavení na přání, kdyby na vás čekala atypická zakázka. Stačí se jen domluvit a brzy jej obdržíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Průmysl a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.