Autobaterie si zaslouží správnou péči

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali rychle nastartovat a dopravit se někam, jenže zákon schválnosti zapracoval a vaše vozidlo vypovědělo službu? Zjistili jste, že vaše autobaterie už má svá nejlepší léta za sebou a potřebuje vyměnit. Ať už vám baterie pomalu dosluhuje, popřípadě máte novou, myslete na ni a podpořte její životnost příkladným přístupem. Budete-li vybírat u prověřených obchodníků, nákup nové autobaterie vás finančně nezruinuje.

Nesvítit zbytečně

Životnost autobaterie posílíte správnými zvyky. Třeba nebudete zbytečně větrat, popřípadě přes zimu svou autobaterii pořádně dobijete. Důležité jsou také občasné dlouhé cesty, během nichž nedochází ke snižování výkonu baterie. A v neposlední řadě je to na prázdno zapnutá celá spousta funkčních prvků ve voze, jako je rádio, světla a klimatizace. Stojíte-li před otázkou výběru a nákupu nové baterie, vybírejte u ověřených prodejců. V roce 1993 byla založena Nekvinda – Zemědělská technika, která má v současné době po celé České republice pobočky a skladové prostory přes 5 000 metrů čtverečných. Tady seženete špičkové autobaterie dle typu aut i podle značek. Online nakoupíte autobaterie, nabíječky autobaterií, pneumatiky, příslušenství, ložiska, gufera, spojovací materiál i další doplňkový sortiment. Dohromady čítá nabídka asi 40 000 položek, takže si vybere skutečně každý majitel osobního auta, náklaďáku, zemědělského stroje či autobusu.

Využijte poradenství i mobilní pneu servis

Autobaterka dle auta se liší cenou i parametry. Při výběru si pečlivě nastudujte potřebné specifikace pro správný nákup. A pokud si nebudete vědět rady, nezoufejte. Využijte online přístupu a poradenství a nechte si nabídnout ideální řešení zkušenými odborníky. Nekvinda představuje lídra v oblasti zahradní techniky a vybavení a díky sortimentu má co nabídnout skutečně každému.