7 nejoblíbenějších kousků oblečení

Máte plnou skříň oblečení a často před ní zoufale stojíte se slovy, že nemáte co na sebe? Věřte, že v tom nejste sami. Spousta z nás má oblíbené kousky oblečení, které nosí neustále dokola, inspirujte se nejčastěji vyhledávaným oblečením a zamyslete se, jestli zrovna tento kousek nechybí ve vašem šatníku.

1) Malé černé šaty

Klasikou, která nikdy neomrzí a měla by být součástí každého dámského šatníku, jsou malé černé šaty. Ty můžete kombinovat s botami na podpatku, ale také s teniskami. Skvěle se k nim hodí sako, džínová bunda nebo kožený křivák. Malé černé šaty by měly lichotit vaší postavě a nemusíte se bát ani pořízení originálních a neobyčejných černých šatů s prostřihy, výstřihem nebo zajímavým zavazováním.

2) Klasické kalhotky

Co se týče dámského spodního prádla, tak rozhodně vedou klasické kalhotky. Ty sluší téměř všem, jsou pohodlné, a pokud si vyberete bavlněné kalhotky, tak budete mít pocit, jako kdybyste na sobě neměly nic. Užijete si tak komfortní spodní prádlo, které můžete nosit pod jakékoliv oblečení.

3) Bílé tričko

Oblíbeným kouskem je i bílé tričko. Jedná se o univerzální druh oblečení, který můžete sladit se sukní, se společenskými kalhotami, s dřinami nebo s kraťasy. V ideálním případě si vyberte tričko bez potisku a můžete si jej vzít i pod sako.

4) Tepláky a mikiny

Velkou záhadou jsou tepláky, mikiny a teplákové soupravy. Tepláky se stejně jako pánské bavlněné trenýrky umístily mezi nejoblíbenějším domácím oblečením, ale přesto jsou tepláky tak často vidět v ulicích. Lidé v nich chodí nejen sportovat, ale také nakupovat a do města. Mikiny se pak dají kombinovat mnohem lépe a často jsou oblíbenější než bundy a kabáty.

5) Bavlněné trenýrky

Pánské bavlněné trenýrky mohou být skvělým domácím oblečením, ale také pohodlným pyžamem. Na spaní je nosí nejen muži, ale také ženy. Jedná se jeden z nejpohodlnějších kousků oblečení.

6) Kardigan

Módním trendem je dlouhý svetr, kterému se říká kardigan. Můžete si jej vybrat v několika barvách, střizích a také v různém zpracování, ať už s knoflíky nebo na zavazování. Chytře zvolený kardigan dokáže velmi příjemně oživit i obyčejný a nudný outfit.

7) Džíny

Mezi nejoblíbenější druh kalhot patří džíny. Je důležité vybrat takové džíny, které vám padnou a podpoří tvar vaší postavy. Kombinujte je s vhodnými dámskými kalhotkami, které se nezařezávají a nikdy netáhnou a budete vypadat naprosto skvěle.

Myslete na to, že oblečení ovlivňuje to, jak působíte na druhé lidi. Zamyslete se nad tím, jaké oblečení je vaše oblíbené a co tím říkáte svému okolí.