3D tisk – nové možnosti pro váš byznys

Doposud byly tiskárny vnímány jako něco důležitého pro tisk dokumentů. Možnosti 3D tisku však otevírají brány novým nápadům a možnostem, jak jej využít ve svůj prospěch. Pokud tedy zvažujete vyzkoušet 3D tisk, obraťte se na zkušené profesionály, za nimiž stojí řada úspěšných realizací a jsou pověstní precizním a individuálním přístupem k dokonalému výsledku jednotlivých zakázek. Než se do 3D tisku ale pustíte, projděte si všechny potřebné kroky, aby byl výsledek maximálně věrný vaší představě.

Vše začíná 3D modelem

3D tisk Brno má jasný postup pro vaši spokojenost. Nejprve je potřeba zhotovit 3D model. Ten stačí odeslat na e-mail v určitém formátu, přičemž jsou akceptovány formáty STL, OBJ a AMF. Může se stát, že 3D model nemáte nebo jej nejste schopni odeslat. Pak máte možnost zaslat technický výkres, který pro vás odborníci překreslí do 3D návrhu. Jestliže ale nemáte k dispozici ani technický výkres, nabízí se ještě možnost obrazného představení nápadu formou osobní schůzky, eventuálně své představy můžete poslat e-mailem, popřípadě telefonicky popsat budoucí výrobek. Na stránkách https://3d-tiskni.cz/brno/ najdete veškeré informace o používaných materiálech i tvarech. Zkušený tým se nebojí ani náročných tvarů a konstrukcí. Jakmile máte oboustranně odsouhlasený model výrobku, přichází na řadu simulace tisku, na jejímž základě je stanovena cena.

Stačí zaplatit a těšit se z výrobku

Jestliže jste s návrhem i cenou spokojení, stačí zaplatit fakturu a těšit se na doručení výsledku. Doručení probíhá přes ověřeného dopravce po celé České i Slovenské republice, eventuálně pro nedočkavce se nabízí ještě vyzvednutí osobně ve Zlíně. Na webových stránkách si už nyní můžete prohlédnout nabídku materiálů, s nimiž specialisté pracují a využívají je pro úspěšné dokončení zakázek. Jsou to zejména odolné materiály s vynikajícími vlastnostmi. Důležité je sáhnout po takovém materiálu, který garantuje pružnost, houževnatost a odolnost vůči oděru.